13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді

13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді . До міста завітав представник Військової академії м Одеса капітан Слобідський Олександр Олександрович і спільно з працівниками військово-облікового столу були проведені профорієнтаційні бесіди з учнями навчальних закладів міста, на яких роз’яснені усі переваги навчання у Військовій академії м. Одеса.

Військова академія (м. Одеса) – це сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» для Збройних Сил України та інших військових формувань, підготовку цивільних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», мовну підготовку військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, підвищення кваліфікації військовослужбовців і науково-педагогічних працівників та підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.

Альбом: 13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді
Дата публікації: 13:41 15.02.2017