Звіт про проведену роботу

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 20.11.2017 року по 24.11.2017 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено  побутове  сміття:  м-в. Барабашово поле,  вул. Деповська,52,54,58,58а, вул. Світла7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Р.Тичинського,1,2б, вул. Гавенко,10а, вул. Злагоди,9,вул. Слобожанська,4,вул. Слобожанська,28 - 51,0 м3 (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження покрівлі по житловому будинку по вул. Деповська,52 з  приводу проведення ремонтних робіт шиферної покрівлі в місцях загального користування.

3.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства та міської ради житлових  приміщень  гуртожитку по вул. Слобожанська,28. В ході обстеження проведено зустріч з мешканцями на якій проведено роботу з боржниками  за послуги з утримання будинку,обговорено питання теплопостачання гуртожитку  в  зимовий  період.

4.Проведено роботу з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень - попереджень про заборгованість.

5.Виконано роботи з  поточного ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Будівельна,7 (шиферна покрівля,кв.8), вул. Будівельна,9(кв.4,кв.6) -70 м2 на  звернення  мешканців.

6.Виконано роботи з  прочистки димовентиляційного каналу будівлі гуртожитку по вул. Слобожанській,28.

7.Виконано роботи з  поточного ремонту внутрішньо будинкової мережі теплопостачання житлової  будівлі гуртожитку по вул. Слобожанській,28(підвал).

8.Виконано роботи з поточного ремонту оголовків житлових будинків по вул. Будівельна,11 (1під - 3 шт.).

9.Виконано  роботи  по  відкачці ґрунтових вод з підвального приміщення  гуртожитку  по  вул. Слобожанська,28(підвал).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО
                                                 П.О.Ткаченко