Чарівна планета дитинства С.Я.Маршака

17 листопада співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей спільно із Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів провели навчально-пізнавальну програму «Чарівна планета дитинства С.Я.Маршака», присвячену 130-річчю від дня народження дитячого поета, письменника, драматурга, критика в межах навчально-тематичного семінару з підвищення кваліфікації викладачів театральних та телевізійних дисциплін мистецьких шкіл Харківщини та Донеччини.

Вікторія Андріївна Кущевська, методист навчально-методичного центру, виступила із вступним словом перед широкою аудиторією – дітьми, вихованцями мистецьких шкіл, їхніми батьками, вчителями, студентами. Фахівці бібліотеки коротко окреслили найбільш значимі твори письменника та віхи його життя. А потім перед принишклою залою слухачів постало справжнє дійство: по черзі й групами виступали вихованці музичних та мистецьких шкіл Харкова, Бабаїв, Мерефи, Куп’янська, Люботина, демонструючи не лише ораторську майстерність, а й акторські здібності. Перед слухачами постали невідомий герой, горе-майстер, кіт-кушнір, гіпопотам, несумлінні учні й багато інших, відомих нам з дитинства улюблених героїв поета.

Учасниками заходу стали  юні читці з Люботинської дитячої музичної школи – Кульмінська Валерія, Альбощий Олексій, Вдовенко Неоніла та Еткало Аліна (викладач Еткало Ю.В.).

А після дитячих виступів на викладачів й маленьких акторів чекав сюрприз – квест, присвячений творам Самуїла Яковича, від співробітників Харківської обласної бібліотеки для дітей. Це була і захоплива гра з пошуком підказок, і перевірка знань творів С.Я. Маршака, й майстер-клас для викладачів. Завершилась навчально-пізнавальна програма урочистим врученням дипломів викладачам театральних та телевізійних дисциплін мистецьких шкіл Харківщини та Донеччини.

Директор Люботинської ДМШ

Ю.Еткало