Вогонь скорботи в серці на віки!

25 листопада 2017 року вся Україна відзначить 85 річницю Дня пам’яті жертв Голодомору.

Доля держави, як і людська мінлива та непередбачувана. Хто є творцем долі людської нам не відомо, та що ми творимо долю держави – це безперечно так і це повинен усвідомлювати кожен її громадянин. Доля людини – це її життєвий шлях, доля держави – це її історія.

20 листопада у Люботинській центральній бібліотеці був  проведений історичний екскурс до Дня Голодомору для  ради  ветеранів України м. Люботина «Вогонь скорботи в серці на віки!». Які вшанували пам'ять мільйонів українців   жертв голодомору 1932 -1933 років, запаливши свічку скорботи вогонь якої є символом очищення, єднання і пам’яті.

Директор ЦБС    О.В. Алісова

Дата публікації: 14:34 21.11.2017