Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з обслуговування житлових будинків 08.11.2021року –12.11.2021року

1.Представниками підприємства проведено обстеження технічного станувнутрішньо будинкової мережі електропостачання багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Шевченко,25(1,2під.,загально будинковий ввід)на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт .

2. Підприємством розпочато виконанняремонтних робіт внутрішньо будинкової мережі водопостачання багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,11( заміна труб загально будинкового вводу мережі водопостачання до зовнішнього оглядового колодязя) на звернення мешканців.

3.Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання , ремонт світильників місць загального користування по житловому будинку за адресою вул. Будівельна,15(3під.-1пов.).

4.Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання , ремонт світильників, заміна ламп місць загального користування по житловому будинку за адресою вул. Ціолковського,11(1під.,2під.- 1,2пов.).

5.Проводиться робота з боржниками багатоквартирнихбудинківза  послуги по  утриманню житловихбудинків  та  врученням повідомлень–попереджень.

6.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по  вул.   Будівельна,13(1під.- підвал,до зовнішнього оглядового колодязя);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 11:19 12.11.2021