Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності

Щорічно у світі за ініціативи ЮНЕСКО відзначається Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності  (GlobalMILWeek).

Цьогоріч він триває з 24 до 30 жовтня і має тему «Media and Information Literacy for the public good ‒ Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага».
Бібліотеки – важливі суб`єкти медійно-інформаційної освіти. Тиждень – чудова нагода продемонструвати внесок і можливості бібліотек у розбудові медійно та інформаційно грамотного суспільства, довести, що бібліотеки – важливі агенти змін у цій царині, що вони кожному надають можливості для розвитку медійно-інформаційної грамотності. Маємо хороший досвід просування культури споживання інформації. Багато працюємо у цьому напрямку зі своїми користувачами, особливо з підлітками, молоддю, дітьми. Беремо у свій арсенал напрацювання, якими щиро діляться  бібліотеки зі всієї України. Працівники Люботинської публічної бібліотеки представили користувачам добірку онлайн-ресурсів з медіаграмотності та критичного мислення «Медіадрайвер – Твій навігатор у світ медіа».

Директор  КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»  Олена АЛІСОВА

Альбом: Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності
Дата публікації: 13:36 26.10.2021