Під знаком купідона

У відділі абонемента Люботинської ЦБ представлена книжково - ілюстративна виставка – сюрприз «Під знаком купідона» присвячена одному з наймолодших свят України - дню всіх закоханих, котрий відзначається щороку 14 лютого.

Класичною емблемою Валентинового дня вважаються червоні троянди і «валентинки», які з’явилися ще в 15 столітті. ЇЇ винахід приписується герцогу Чарльзу Орлеанському, який борючись з нудьгою у в’язниці, склав любовні послання своїй дружині.
    Запрошуємо всіх бажаючих загорнутися в чарівні обійми літератури про кохання.
                                                                                                                                            Директор Люботинської ЦБС Алісова О.В.
Дата публікації: 08:46 14.02.2017