Коментар голови ХОДА Світличної Ю.О. з нагоди Дня української писемності та мови

Щиро вітаю всіх земляків із Днем української писемності та мови! Українська мова несе в собі генетичний код нашої нації. У часи, коли українці не мали власної держави та виборювали право на свободу й незалежність, саме мова об’єднувала, згуртовувала та підтримувала зв’язок нашого народу.

Саме мова та літературні твори українською не дозволяли нам втратити власну ідентичність і національну ідею. І, надто добре розуміючи це, ідейні противники української незалежності в усі часи докладали зусиль задля знищення українського слова.

Проте міць та сила українського духу, закодовані в нашій мові, витримали всі утиски. І сьогодні всі ми є свідками реалізації того, чого прагнули покоління українців. Маємо справжній культурний підйом, бачимо стрімкий розвиток сучасної української літератури, театру, кінематографу…

А головне – маємо розвиток українського слова, стрімке збагачення мови. Маємо генетичний код, який понесуть у майбутнє сучасні діти України.

Зі святом вас! Говорімо українською!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Дата публікації: 15:03 09.11.2017