Шановні мешканці міста!

Привітання міського голови до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Збереження національних традицій - запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Вагомий внесок у відродження національної культури вносять аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.
    Зичу нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

З повагою,
міський голова