Благодійна акція «Діти –дітям»

Протягом 7 - 10 лютого 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботина активістами учнівського самоврядування проведено благодійну акцію «Діти - дітям» (збір речей, іграшок, канцтоварів, художньої літератури для дітей, які проживають у зоні проведення АТО). Зібрані речі були передані через військових ЗСУ, зустріч з якими відбулась 11 лютого 2017 року в рамках конференції лідерів учнівського самоврядування Харківської області.

Благодійна акція «Діти –дітям»

Протягом  7 - 10 лютого 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботина активістами учнівського самоврядування проведено благодійну акцію «Діти - дітям» (збір речей, іграшок, канцтоварів, художньої літератури для дітей, які проживають у зоні проведення АТО).  Зібрані речі були передані через військових ЗСУ, зустріч з якими відбулась 11 лютого 2017 року в рамках конференції лідерів учнівського самоврядування Харківської області.

Участь у Акції взяли учні Люботинської гімназії № 1, Люботинського НВК № 2, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Відділ освіти висловлює вдячність за організацію та проведення Акції лідерам учнівського самоврядування:

• Зінченко Денису (Люботинська гімназія № 1);
  • Шелесту Іллі (Люботинська гімназія № 1);
  • Коваленко Микиті (Люботинський НВК № 2);
  • Давидовій Вікторії (Люботинський НВК № 2);
  • Головащенко Артему (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5);
  • Жупанас Маргариті (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5);
  • Ряшину Артему (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6).

Начальник відділу освіти     В. В. Стрілець

Альбом: Благодійна акція «Діти –дітям»
Дата публікації: 13:21 14.02.2017