Головне управління статистики інформує:
Головне управління статистики  інформує:

Головне управління статистики інформує:

Соціально-економічне становище м. Люботина за січень–вересень 2017 року

Демографічна ситуація. На 1 вересня 2017 р. на території Люботинської міськради, за оцінкою, проживало 23982 особи. Упродовж січня–серпня 2017 р. чисельність населення зменшилася на 178 осіб.
У січні–серпні 2017 р. на території міськради було зареєстровано
140 живонароджених, 286 померлих, з них дітей у віці до 1 року зареєстровано не було. Природне скорочення населення у січні–серпні 2017 р. складало 146 осіб.
Доходи населення. Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам окремих підприємств, установ та організацій1 м. Люботину за місяць збільшилась на 12,8%, і на 1 вересня 2017 р. становила 372,4 тис.грн.
Промисловість. У січні–серпні 2017 р. підприємствами м. Люботина реалізовано промислової продукції на 182,1 млн.грн, що складає 0,2% від загального обсягу реалізації.
Транспорт. У січні–вересні 2017 р. вантажооборот підприємств автомобільного транспорту по м. Люботину (з урахуванням обсягів фізичних осіб-підприємців) становив 10,0 млн.ткм, або 70,4% від обсягу січня–вересня 2016 р. Підприємствами транспорту перевезено 42,5 тис.т вантажів, або 96,6% від обсягу січня–вересня 2016 р. Питома вага перевезених вантажів у загальному обсязі по області становила 0,4%.
По м. Люботину послугами автомобільного транспорту (з урахуванням обсягів фізичних осіб-підприємців) скористалися 0,2 млн. пасажирів, виконано 1,4 млн.пас.км пасажирообороту.
______________
1 Дані наведено без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців.

Заступник начальника
Головного управління статистики                                                                       І.Г. Наумов
Дата публікації: 10:38 08.11.2017