«Країна знань нам двері відчиняє»

Пізнавально-оглядова екскурсія у центральній бібліотеці

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Знання це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього.

Сьогодні Люботинська  бібліотека для дітей організувала пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Країна знань нам двері відчиняє» для учнів 3-А класу Люботинської ЗОШ № 4.

Під час екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма відділами дитячої книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, періодичними виданнями, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги. Школярі уважно слухали розповідь бібліотекара Ніни Суботи про історію української дитячої книги в житті людини. Цікавим доповненням до екскурсії стала вікторина «Бюро знахідок». Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги,  активно задавали питання ведучій і цікавилися літературними новинками.

Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі діти отримали позитивні емоції, покращили навички спілкування та поповнили багаж необхідних знань. Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері і залишив по собі багато приємних спогадів. Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачами дитячої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваємося, що цей рік стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.
Бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Провідний бібліотекар Оксана Коваленко

Альбом: