30 серпня у Будинку культури відбулася міська педагогічна конференція

Прийміть вітання з початком нового навчального року

Живе музикант у акордах, які на концерті зіграв,
Спортсмен видатний у рекордах, хірург – в тих, кого врятував,

Художник живе у картинах, живе астроном у зірках…
А вчитель, він, мабуть, єдиний – у наших серцях і думках

30 серпня 2021 року в приміщенні Люботинського міського будинку культури відбулася міська серпнева конференція, у  роботі якої  взяли участь  160 освітян міста.

На конференції були присутні почесні гості: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович; виконуюча обов’язки начальника відділу культури, молоді та спорту Люботинської міської ради Лазоренко Світлана Іванівна; директор Люботинського  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жмайлова Тетяна В’ячеславівна; заступник головного лікаря Люботинської міської лікарні Швайка Ольга Іванівна.

У цьому році педагогічне зібрання відбувається в знаменні дні, коли Україна відзначає 30-річчя своєї незалежності. Відеопривітання з Днем незалежності України присутнім надіслали вихованці Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості  -  колектив естрадного мистецтва «НОН-СТОП» (керівник Харченко О.П.)

Зі словами привітання до педагогів громади звернувся заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович. У своєму виступі Вячеслав Валерійович зазначив, що освіта є пріоритетною галуззю в громаді, тому зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти є і буде першочерговим завданням влади, привітав освітян із початком навчального року та побажав творчих успіхів.

За роки незалежності зростала, розвивалася, міцніла й освітня галузь нашої громади. Саме на здобутках освіти за 30 років зупинився у своїй доповіді «Організація освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році  та пріоритетні завдання на новий навчальний рік в умовах трансформації національної системи освіти» начальник відділу освіти Стрілець Валерій Васильович. Він, зокрема зазначив, що за цей час впроваджувалися прогресивні реформи та освітні інновації: державні стандарти освіти, 12-бальна система оцінювання, зовнішнє незалежне оцінювання, інклюзивний простір, Нова українська школа. Минулий навчальний рік також був багатий на досягнення, зокрема за результатами ЗНО – 2021  Люботинська гімназія № 1 посіла 5 місце, а Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – 6 місце у рейтингу серед шкіл Харківської області. У цьому році учениця Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови.

Учасники   конференції бурхливими оплесками привітали почесних освітян нашої громади: Хлистун Наталію Іванівну, яка має 40 років педагогічної діяльності в освітній галузі міста, працювала вчителем української мови та літератури,  а цілих 20 років віддала самовідданій, наполегливій,  сумлінній праці  на методичній ниві  відділу освіти; Сайко Тамару Петрівну, яка  45 років присвятила освітній галузі міста Люботина, з яких  майже 30 років очолювала Люботинську  загальноосвітню школу   № 6; Пахомову Наталію Миколаївну,   яка  35 років працює в педагогічному колективі Люботинської гімназії № 5, де пройшла значний педагогічний шлях: від посади вчителя, заступника директора з навчально-виховної роботи до посади директора.

У цьому навчальному році педагогічна громада   гостинно прийняла до своїх лав молодих педагогів: вчителя біології та хімії Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Гелу Владиславу Володимирівну та керівника вокального гуртка Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Медведєву Софію Валеріївну. Символічно, що з щирими словами та теплими побажаннями до молодих колег звернулася Хлистун Наталія Іванівна, яка упродовж багатьох років була незмінним керівником Школи молодого вчителя.

«У тому вся суть – не для себе прожити,
                                                                 а когось хоч трішки навчити любити.

Побігти в ромашки по літньому полю.

Спасибі, Господь, за учительську долю»

Шановні колеги! З початком нового навчального року!

Начальник відділу освіти  Валерій СТРІЛЕЦЬ

Альбом: 30 серпня у Будинку культури відбулася міська педагогічна конференція
Дата публікації: 16:38 30.08.2021
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024