Бронзові медалі обласної Спартакіади з баскетболу (чоловіки)
серед районів області та міст обласного значення!

04 листопада 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста Люботина у фінальних змаганнях з баскетболу серед чоловіків за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області та міст обласного значення, яка відбулася у с. Липці (Липецька загальноосвітня школа ім.. Щепкіна).

У цей день змагалися дуже потужні збірні районів і міст, багато  представників  яких виступають за збірні інститутів і університетів міста Харкова та у харківській аматорській  баскетбольній лізі. Цілий день, до пізнього вечора точилася чоловіча боротьба у якій наші хлопці проявили свій спортивний характер, жагу до перемоги і у підсумку вибороли високе III місце, а з ним бронзові медалі. Тим приємніше, що виступали своїми вихованцями і у складі багато молоді, які тільки після школи поступили у вищі учбові заклади, за ними майбутнє нашого баскетболу.  Наш капітан команди, досвідчений майстер Загнойко Роман Сергійович (тренер ДЮСШ з баскетболу, вчитель фізичної культури НВК №2) своїм прикладом налаштовував хлопців на самовіддачу у кожному поєдинку. Склад збірної міста, бронзових призерів обласної Спартакіади: Загнойко Р.С. (капітан), Пащенко Денис, Тетерук Дмитро, Слюсарев Олег, Фіксон Артем, Слюсаров Олег, Юрченко Руслан, Вінников Ігор. Двоє учасників нашої команди у ці дні відмітили Дні народження, це наш капітан Загнойко Р.С. (03листопада) і Слюсарев Олег (05.11.2001р.), якому не вистачало одного дня до  16- річчя та був допущений до змагань суддівською колегією.

Вітаємо наших іменинників і всіх учасників з бронзовими медалями, зичимо здоров’я та нових успіхів у житті і спорті!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський

Альбом: Бронзові медалі обласної Спартакіади з баскетболу (чоловіки) серед районів області та міст обласного значення!
Дата публікації: 15:56 07.11.2017