Адаптивний карантин в Україні діятиме до 1 жовтня 2021 року

Таке рішення, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року ухвалили на засіданні Кабміну 11 серпня.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

«Міністерство охорони здоров'я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», - відзначив прем’єр-міністр.

Також очільник уряду розповів, що за минулий тиждень в Україні зробили майже 1 млн щеплень.

«Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен охочий міг отримати захист. Постачання відбуваються регулярно як коштом державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», - наголосив Денис Шмигаль.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/111155

Дата публікації: 15:32 11.08.2021