Привітання Катерини Резнік із перемогою на літній Олімпіаді в Токіо від міського голови Леоніда Лазуренка
Привітання Катерини Резнік із перемогою на літній Олімпіаді в Токіо від міського голови  Леоніда Лазуренка

Від імені міської громади вітаю нашу Катерину Резнік – бронзову призерку Олімпіади 2020, депутата Люботинської міської ради, Почесного громадянина Харківського району, із перемогою у командному змаганні із синхронного плавання.

Ця історична перемога свідчить про високу майстерність команди, про завзятість, працьовитість і жагу до красивих результатів. Ми знаємо, що шлях до п’єдесталу тривав не один рік, але унікальна команда спортсменок довела, що в спорті завжди виграють сильніші.
   Ми пишаємося, що у далекому Токіо на весь світ пролунав Гімн нашої держави, пишаємося тим, що серед причетних до такої знакової події є і наша люботинка Катерина Резнік. Тож бажаємо ніколи не зменшувати оберти, бо мить успіху – це передишка перед новим стартом. Хай енергія успіху дає новий поштовх для досягнень і в спорті, і в житті, щоб і надалі наполегливість, бойовий дух і підтримка близьких людей допомагали підкорювати спортивні Олімпи.

Міський голова              Леонід Лазуренко
Дата публікації: 11:01 09.08.2021