Міський етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат (молодша група) загальноосвітніх закладів «Шкільна волейбольна ліга України»
Міський етап Чемпіонату України з волейболу серед команд
юнаків та дівчат (молодша група) загальноосвітніх закладів
«Шкільна волейбольна ліга України»

10 лютого 2017 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з волейболу серед загальноосвітніх закладів (юнаки, дівчата – 2003 року народження і молодше) молодших вікових категорій. У турнірі серед юнаків приймали участь Гімназія №1, НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, Караванська ЗОШ. У турнірі серед дівчат змагалися представники НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, Караванська ЗОШ.

Після проведення змагань серед юнаків та дівчат у старшій віковій групі, які відбулися 8 лютого, Комунальний заклад «Спорт для всіх» забезпечив проведення, суддівство та нагородження учасників молодшої вікової групи. Міський етап проходив у спортивному залі НВК №2. Не менш цікаву, завзяту боротьбу, позитивні емоції, бажання перемогти показали молодші юнаки і дівчата.
За результатами фінальних спортивно – масових змагань серед юнаків перемогла команда НВК №2 у складі: Івахненко Р., Бойко О., Гиренко В., Кольцов М., Лубенський І., Редванський О., Брехов Д., Крячко М., Циганенко М., друге місце у команди ЗОШ №3, у складі: Бреславець Д., Гиренко В., Лазебний А., Книш М., Заря Д., Заря Д., Літвін І., третє посіла команда Караванської ЗОШ у складі: Поляшенко М., Полонський Д., Власенко І., Гражданко В., Телепня І., Сависько А. Кращим гравцем серед юнаків визнано Івахненко Романа. Серед дівчат перемогла теж команда НВК №2 у складі: Бутенко А., Вінникова А., Кулак Д., Бездідько Ю., Шихайло К., Алісова П., Бутенко К., Лежавська С., друга сходинка у команди Караванської ЗОШ, у складі: Кузнєцова А., Яловенко С., Кортава В., Новікова М., Фальченко М., Гиренко А., Ярошенко Ю., третє місце посіла команда ЗОШ №4 у складі: Тімченко Ю., Шелест Ю., Каракаптан К., Кутасевич К., Аршава О., Мащенко Д., Отрішко А., Глуходід А. Кращим гравцем серед дівчат визнано Бутенко Анастасію.
Всім переможцям, призерам та кращим гравцям змагань вручені дипломи та грамоти відповідних ступенів від відділу освіти та Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Вітаємо учасників змагань із достойними виступами за свої рідні школи та бажаємо успіхів у навчанні!
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: Міський етап Чемпіонату України з волейболу серед команд  юнаків та дівчат (молодша група) загальноосвітніх закладів  «Шкільна волейбольна ліга України»