Шановні працівники соціальної сфери!

Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим

Дуже влучний вислів Івана Франка, який без сумніву, стосується і людей, які обрали для себе справою життя – захист та підтримку всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
   Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, постійно опікуються проблемами інших, забезпечують їх потреби. Розуміти людей, відчувати біль іншого, радіти чужому щастю – це професійне гасло спеціалістів соціальної сфери.
Шановні працівники соціальної сфери!
  Сьогодні на ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про тисячі переселенців, про  воїнів АТО. Ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов’язок перед Україною.
 Ваша щоденна праця скромна, не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла та людяності.
 Тож щиро дякую Вам за доброту і милосердя, чуйність і щедрість, сумлінну працю та прагнення соціальної справедливості.
 Зичу Вам та Вашим рідним миру і злагоди, міцного здоров’я, добробуту, і домашнього затишку.
  Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки.

З повагою,
міський голова