в проєкті Ради Європи "Молоді люди за демократію в Україні".

Проєкт реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки, він передбачає співпрацю з представниками та представницями органів місцевої влади та молодіжних організацій для спільного сприяння посиленню участі молоді й громадської активності як в селах, так і в містах України.
     Під час свого спітчу, Ілля Шелест зазначив, що в перше в історії Харківської області в місті Люботин представника Молодіжної ради було включено до складу виконавчого комітету Люботинської міської ради та назначено профільним радником міського голови з питань молодіжної політики.
   Також  він розповів про новий Закон України 3718 " Про основні засади молодіжної політики", в якому є читкі поннятя молодіжної політики.

Альбом: 22 Липня 2021, радник Люботинського міського голови Ілля Шелест, взяв участь в якості спікера
Дата публікації: 13:26 26.07.2021