Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради,

переконливе прохання, користуватися послугою централізованого водопостачання з цільовим призначенням, виключно для побутових потреб.

Не використовувати воду з централізованої мережі для організації поливу господарських ділянок (квітників та городів). Так як, розбір води збільшується в рази, що негативно впливає на отримання послуги водопостачання абонентами в потрібній кількості.
     ВККУ Люботинської міської ради повідомляє, що за червень місяць 2021 р. об’єм видобутої води та показники використаної електроенергії збільшились на 20 %, але рівень оплат від споживачів  за використання послуги централізованого водопостачання не змінився в порівнянні з попередніми місяцями. В зв’язку з чим, підприємство буде проводити перевірки з метою виявлення порушень та незаконних підключень до централізованої мережі водопостачання.
      Дякуємо за порозуміння!

Адміністрація ВККУ     Люботинської міської ради