Вітаємо колектив відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Люботинської міської ради,

який впевнено зберігає друге почесне місце серед 22 відділів Харківської області!

Центральна виборча комісія провела чергове оцінювання роботи відділів ведення Державного реєстру виборців за червень місяць, до критерію якого увійшло 20 показників. За 18-ма показниками набрано найвищий бал, а за 12-ти бальною системою загальний бал відділу склав 11, 968667!
Нагадаємо, що до уваги оцінювання бралися показники рівня комплексного захисту конфіденційної інформації, щоденна завантаженість на працівників відділу, якість та оперативність виконання поставлених доручень, швидкість та якість опрацювання відомостей щомісячних поновлень бази Державного реєстру, результати щомісячних тестувань працівників відділу, розроблених Розпорядником реєстру.
Бажаємо вам і надалі не зупиняйся на досягнутому і вдосконалювати професійну майстерність
Дата публікації: 15:58 06.07.2021