Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 22.06.2021року - 25.06.2021року

1. Підприємством виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання по житловому  будинку по вул. Ціолковського,9 (1під., 2під. - відновлення освітлення місць загального користування) на звернення мешканців даного житлового будинку.
  2. Підприємством виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання по житловому  будинку по вул. Курортна,18 (відновлення освітлення місць загального користування) на звернення мешканців даного житлового будинку.
  3. Підприємством завершено виконання ремонтних робіт 2 під’їзду житлового будинку по вул. Будівельна,6 (2під.- фарбування стін, перил, ремонт підлоги).
  4. Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  червень  місяць 2021 року.
  5. Виконано відкачку грунтових вод з підвального приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28 ( підвал).
  6. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків  за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.
  7. Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців :

- виконано  заміну  ламп  та ремонт світильників місць  загального користування  по

вул.  Ціолковського,9 (1під.,2під. - місця  загального користування );

- виконуються роботи по прочистці  внутрішньо будинкової мережі водовідведення гуртожитку по вул. Слобожанська,28 (1пов. - душова, вбиральня, місця  загального користування ).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 08:05 29.06.2021