Дія.Цифрова освіта

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Пропонуємо працівникам вашої установи пройти тестування - Цифрограм для держслужбовців, вчителів та медичних працівників!

Чому Цифрограм корисний для фахівців вашого напрямку?

Тестування допоможе визначити:
  • Використовувати програмне забезпечення, не витрачаючи час на додаткові інструкції?
  • Вміти відрізняти фейки від правдивих новин?
  • Мати можливість створювати  контент  самостійно, щоб не наймати підрядників?
  • Знати, які публікації порушують вашу гідність і права та знати, як поскаржитися на шкідливий контент?
  • Мати можливість розібратися з проблемою в роботі техніки?
Для того щоб пройти тестування, потрібно перейти за посиланням - https://osvita.diia.gov.ua/courses зареєструватися, та вибрати відповідний напрямок, що відповідає вашій кваліфікації.

Інформуємо, що в кінці року Міністерство цифрової трансформації оприлюднить інформацію, скільки людей з кожної області, ОТГ та міста його пройшло. Статистика буде відкрита та буде сформований рейтинг найбільш цифрової грамотної громади та області.

Дата публікації: 09:55 18.06.2021