Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 07.06.2021року - 11.06.2021року

1. Представниками   підприємства   проведено   обстеження   технічного стану шиферної покрівлі житлового будинку по вул. Деповська,58 на звернення мешканців (кв.15) з приводу виконання ремонтних робіт.
  2. Представниками підприємства проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання будівлі гуртожитку по вул. Володимира Винниченка,2  з  метою виявлення причин протікання мережі  на  звернення  мешканців.
  3. Підприємством виконано ремонт шиферної покрівлі житлового будинку по вул. Деповська,58 на звернення мешканців (кв.15).
  4. Підприємством виконано прочистку вентиляційного каналу житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Будівельна,8(2під.) на звернення мешканців кв.11 даного житлового будинку.
  5. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків  за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.
  6. Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано  заміну  ламп  місць  загального користування  по  вул.  Слобожанська,28 (1пов.- місця  загального користування);

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по в-д.ю Р.Тичинському ,1(3під.-підвал) та гуртожитку по вул. Слобожанська,28 (1пов.- вбиральня, душова).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 08:29 11.06.2021