Люботин спортивний

21 жовтня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста Люботина з шахів в обласній Спартакіаді з видів спорту серед районів області та міст обласного значення, яка відбулася у м. Харкові (шахово – шашковий клуб «Вундеркінд»).

Від кожної команди виступали  2 чоловіки, 1 жінка та юнак не старше 15 років. У групі команда Люботина зіграла з такими результатами: із Зачепилівським районом – 2:2, Краснокутським – 3:1, Куп’янським – 1,5:2,5, Ізюмським – 2:2, Чугуївським – 3:1, Сахновщинським – 2:2, Шевченківським – 0:4. У загальному заліку команда посіла 8 місце, але не набагато відставши від першої п’ятірки, де велика  щільність результатів.
За збірну Люботина виступали: Андріанов Михайло Миколайович, Колесніков Владлен Арсенійович, Обадіна Антоніна Миколаївна, Васькевич Ілля (ЗОШ №6).
Дякуємо нашим шахістам, та бажаємо у наступному році перемог!
                                                                                                                         КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський