Сонячне коло – 2021

22 травня у Будинку Алчевських у м. Харкові відбувся фінальний концерт 9-го благодійного інтернет - фестивалю дитячої творчості «Сонячне коло».

Щороку юні музиканти та майстри декоративно-ужиткового мистецтва з Люботинської дитячої музичної школи беруть участь у цьому конкурсі і стають переможцями. Цього року робота оргкомітету та журі була дуже насиченою та активною. Адже надійшло 277 заявок на участь: 110 від виконавців/музикантів, 167 – від художників. Учасники Фестивалю – діти, що навчаються в районних школах мистецтв, музичних та художніх школах, школах естетичного виховання та БК Харківської області та діти з уразливих груп населення м.Харкова.
Серед неймовірно талановитих робіт члени журі відібрали переможців, які взяли участь у Фінальному концерті. Приємно, серед 30 номерів-переможців – 12 від нашої дитячої музичної школи.
Тож, вітаємо з перемогою:
Вокальний ансамбль «Візерунок» у складі: Губіна Єлизавета, Денисова Поліна, Замула Валерія, Еткало Аліна, Павлік Анастасія, Касьяненко Анна, Свір Марина   -  викладач Готвянська С.М., концертмейстер Темнікова О.В.;
Еткало Аліна – фортепіано, викладач Луцюк І.В.;
Тріо гітаристів у складі Еткало Ярослава, Лупирь Андрій та Шевцова Софія – викладач Дзюба Н.М.;
Вдовенко Неоніла – ксилофон – викладач Еткало Р.Л., концертмейстер Коновал Д.Г.;
 Альбощий Олексій – фортепіано, викладач Коновал Д.Г.;
 Шевцова Софія – гітара, викладач Дзюба Н.М.;
Левченко Дарія – фортепіано, викладач Бездітко Л.М.;
 Ансамбль баяністів-акордеоністів «Етюд» у складі: Головащенко Ярослав, Каністратов Іван, Поваліхін Віктор, Хасенов Денис – викладач Ткаченко М.І.;
Еткало Ярослава – гітара, викладач Дзюба Н.М.;
 Коваленко Віктор – ксилофон – викладач Еткало Р.Л., концертмейстер Коновал Д.Г.;
Пономаренко Єлизавета – бандура, викладач Івахненко В.Я.;
         Бакуліч Кіра – бандура – викладач Готвянська С.М.
Також нагороди отримали учні Тридуб Т.Л. за свої творчі роботи:
Левченко Дарія  – картина з вовни «Дивний звір»;
Готвянські Марія, Ольга та Олександра -  композиція "Зимова казка".
Після фінального концерту на всіх учасників чекали приємні подаруночки та смачні тістечка.
Ще раз вітаємо переможців. Бажаємо натхнення та нових творчих звершень!
Щиро дякуємо організаторам і спонсорам  цього фестивалю за приємні враження, позитивні емоції та гарний настрій!!!

Директор ДМШ
Юлія ЕТКАЛО