Вітаємо з ювілеєм!

Нінель Іванівну Гурову привітали з 90-літтям

Вітаємо з 90-літтям Нінель Іванівну Гурову!

Нещодавно свій 90-літній ювілей відзначила учасник Другої Світової війни, ветеран праці Нінель Іванівна Гурова.

За дорученням міського голови Леоніда Лазуренка, із визначною датою в житті ювілярку привітали голова Організації ветеранів України м. Люботина Сергій Котихін і голова первинної ветеранської організації Анастасія Коробська.

Народилася Нінель Іванівна у 1931 році у місті Харкові, де закінчила семирічку. Згадує важкі роки окупації та загибель свого брата після бомбардування міста ворожою авіацією.

Після війни вступила до Харківської зуболікарської школи на технічне відділення, після закінчення якої довгий час сумлінно працювала зубним техніком у місті Харкові, а переїхавши до міста Люботина, з 1983 року – зубним техніком стоматологічного кабінету Відділкової лікарні станції Люботин СТГО Південна залізниця.

Нагороджена ювілейними медалями, Подяками та Грамотами.

Ми щиро вітаємо Нінель Іванівну з днем народження і зичимо життєвих сил, оптимізму, добробуту і гарного настрою.

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

Дата публікації: 16:12 13.05.2021