Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини
Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини

Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини

За дорученням міського голови Леоніда Лазуренка, впродовж двох місяців проводилася важлива робота із підготовки до участі в трьох конкурсах, спрямованих на розвиток медичної сфери в нашій громаді: Державного фонду регіонального розвитку, обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та в конкурсі грантів «Енергія розвитку», організатором якого є Група Нафтогаз.

Робочою групою у складі заступника міського голови Вячеслава Рубана і представників медичної галузі: Сергія Нечипоренка, Анастасії Пузанової, Ольги Швайка та Валерії Беліловської проведено ряд засідань щодо оформлення аплікаційних форм грантових проєктів.
Для участі в останньому із перерахованих конкурсів, було оформлено попередню заявку, в результаті чого нам вдалося із 305 громад, що представляють 11 областей України, потрапити у фінал із конкурсною заявкою «Сімейна медицина європейського рівня». Даним проєктом передбачається оснащення медичним обладнанням – аналізатор крові та сечі – для потреб пацієнтів Манченківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (загальна вартість проєкту становить 131 000 грн.). Також для оформлення фінальної заявки учасниками робочої групи успішно пройдено освітній етап конкурсу (8 модулів).
Наступний проєкт «Я маю право на друге дихання», який підготовлено в рамках обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді», передбачає придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для потреб КНП «Люботинська міська лікарня» (загальна вартість проєкту 552 400 грн.).
Проєкт «Реконструкція будівлі КНП «Люботинська міська лікарня», м. Люботин, вул. Шевченка, 15» теж став учасником конкурсу ДФРР, і загальна вартість його становить 75 632 256 грн.
Сподіваємося, що всі наші проєкти неодмінно стануть переможцями конкурсів, та зможуть суттєво покращити якість і доступність медичних послуг для населення громади.
Слід наголосити, що на території громади є позитивний досвід щодо участі медичних закладів у грантах: у 2020 році успішно реалізовано міні-грант «Здоров’я народу – це якісна медицина!» (в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»), завдяки чому закуплено для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» аналізатор сечі та аналізатор крові, вартість яких становить 330 000 грн.
Міська влада постійно шукає шляхи наповнення бюджету та використовує всі можливості для залучення позабюджетних коштів задля розвитку громади в усіх сферах її життєдіяльності.
Альбом: Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини
Альбом: Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини
Альбом: Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини
Альбом: Люботинська громада – учасник 3 грантових проєктів у сфері медицини
Переглядів: 126
Дата публікації: 09:41 13.05.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Щодо можливості оцінювання сервісу у центрах надання адміністративних послуг   19.01.2022
"Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для бюджетни   18.01.2022
У зв’язку з ремонтними роботами на приватній врізці водопостачання по пров. В. Лобановського, 20а 20   18.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради (позачергове) від 18.01.2022 р.   18.01.2022
У зв’язку з ремонтними роботами на приватній врізці водопостачання по пров. В. Лобановського, 20а 19   18.01.2022
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>