12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Шановні представники найгуманнішої у світі професі,

шановні медичні сестри!

З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Ви ті, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Від вашої  праці та професіоналізму багато в чому залежить якість надання  медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Ми вдячні вам  за людяність, милосердя, чуйність та доброту, самовідданість і професіоналізм, за вашу натхненну й сумлінну працю на благо суспільства, за ваш особистий вагомий внесок у  справу охорони здоров’я!

Тож бажаю вам, вашим рідним і близьким, шановні медичні сестрички, міцного здоров’я і благополуччя.

Нехай ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Добра вам, миру, здоров’я!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

З повагою
міський голова                                                          Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 15:23 12.05.2021