Козацький квест, естафети, конкурси

12 жовтня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради тісно співпрацюючи із Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту разом провели спортивно – масові заходи та забезпечили суддівство змагань (Козацький квест, естафети, конкурси) присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України.

На таких святкових, спортивних заходах учні, діти, мешканці міста і всієї країни виховуються у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, виховання інтересу до української народної спадщини.

Молодь на дуже позитивних емоціях пройшли всі нелегкі випробування на всіх етапах конкурсів та естафет, де визначили самих найкращих, а керівники, майстри, батьки несамовито вболівали за свої команди.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський