Оголошення переможця

смт Манченки, вул. Пушкіна 6/11 (89 м2)

Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які залучені до проведення незалежної експертної оцінки майна комунальної власності Люботинської міської територіальної громади,  що передається в оренду

30.04.2021 р. було проведено конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які залучені до проведення незалежної експертної оцінки майна комунальної власності Люботинської міської територіальної громади, що передається в оренду, а саме: нежитлового приміщення загальною площею 89,0м², розташованого за адресою: Харківська область, смт Манченки, вул. Пушкіна 6/11.

Балансоутримувач майна — виконавчий комітет ЛМР ХО.

Для участі у конкурсі документи було надано 2 учасниками: ФОП Дроздом Юрієм Олександровичем та ФОП Покотило Анатолієм Миколайовичем.

Враховуючи запропоновані строк та вартість виконання робіт з оцінки зазначеного нерухомого майна, беручи до уваги досвід роботи учасників, відповідно до результатів голосування конкурсної комісії переможцем конкурсу визнано ФОП Дрозда Юрія Олександровича, згідно з протоколом від 30.04.2021 р. №4.

Перший заступник міського голови                                                          Сергій КИСЛИЙ

Дата публікації: 14:13 30.04.2021