ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

​Пресвипуск до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць

Щорічно 18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць. Цей День встановлений у 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників та визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Завдання цього свята – нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь.

За даними Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації на кінець 2020 року на території Харківської області на державному обліку перебувало 9430 пам’яток культурної спадщини, з них: 6896 пам’яток археології (476 окремих пам’яток та 579 комплексів, в які входять 6420 пам’яток), 2465 пам’яток історії (1661 окрема пам’ятка та 41 комплекс, в які входять 804 пам’ятки), 69 пам’яток монументального мистецтва (48 окремих пам’яток та 3 комплекси, в які входять 21 пам’ятка). До переліку щойно виявлених занесені 1069 об’єктів культурної спадщини області.

На початок 2020 року потребували проведення ремонтно-реставраційних робіт 414 пам’яток культурної спадщини, з них у минулому році на 400 пам’ятках ці роботи завершено. За 2020 рік на такі види робіт асигновано 3,3 млн.грн, з них 93,3% – за рахунок коштів місцевого бюджету.

У 2020 році оформлено 277 паспортів об’єктів (пам’яток) культурної спадщини та 22 пам’ятки пройшли інвентаризацію.

Унікальні історико-культурні надбання, які століттями створювалися на території Харківщини попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою культурної спадщини. Зберегти надбання минулого, відновити втрачене та передати неоцінені здобутки майбутнім поколінням є одним з головних пріоритетів.

Вітаємо працівників пам’яткоохоронної сфери з професійним святом. Ваша невтомність, наполегливість та самовідданість справі дає змогу зберегти історичну пам’ять та передати прийдешнім поколінням духовні скарби нашого краю.

 

Заступник начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                                                  Наталія КУЧЕРЕНКО
Переглядів: 171
Дата публікації: 09:06 15.04.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з ремонтними роботами на приватній врізці водопостачання по пров. В. Лобановського, 20а 19   18.01.2022
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>