Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

За результатами Всеукраїнської учнівської олімпіади

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, яка проходила 3 лютого 2017 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, переможцем обласного етапу від міста Люботина став Головащенко Артем Євгенович, учень 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, який виборов ІІІ місце.
Від щирого серця вітаємо переможця та вчителя фізики Пахомову Наталію Миколаївну, яка підготувала Артема до олімпіади!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, яка проходила 29 січня (І тур) та 5 лютого       (ІІ тур) 2017 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, переможцями ІІІ (обласного) етапу від міста Люботина стали Тубольцева  Олександра Дмитрівна, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1 (120 балів - ІІІ місце) та Василенко Владислав Юрійович, учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (114 балів - ІІІ місце).
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка відбулася 22 січня 2017 року на базі Харківської спеціалізованої школи №17, Харківської гімназії №55, Харківського ліцею №107 завершило перевірку робіт учасників. Переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання від міста Люботина  став Шкуренко Олексій Володимирович, учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, який виборов ІІІ місце, набравши 99,5 б.

Від щирого серця вітаємо переможця та Мозгового С.В., який підготував Олексія до олімпіади!

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література"

Переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» стала Транько Маріанна Ігорівна, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1 ( підготувала вчитель Рогинська О.В.) – ІІІ місце:
Вітаємо переможців від щирого серця!

Начальник відділу освіти  В.В. Стрілець

Дата публікації: 13:21 10.02.2017