Увага! 1 квітня розпочато призов на строкову військову службу!
 Увага! 1 квітня розпочато призов на строкову військову службу!

Увага! 1 квітня розпочато призов на строкову військову службу!

Набув чинності новий порядок призову на строкову службу.

   Відтепер для притягнення до відповідальності за ухилення від призову на строкову службу не обов'язково вручати повістку, достатньо пояснення чому повістка не була вручена ухилянту.
   Урядовою постановою від 20.01.2021 № 100 у новій редакції викладено Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, що затверджене ПКМУ №352 від 21.03.2002.
Положення визначає:
механізм реалізації повноважень та взаємодію між держорганами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від підпорядкування і форми власності, органами військового управління та посадовими особами територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з підготовки громадян до військової служби, приписки їх до призовних дільниць, особливості ведення військового обліку призовників, підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу;
основні вимоги до підготовки допризовників та призовників до військової служби;
порядок приписки громадян до призовних дільниць, особливості ведення військового обліку призовників та взаємодію між територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки та державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань виконання громадянами правил військового обліку;
порядок призову громадян на строкову службу та відправлення їх до частин;
порядок відбору призовників для прийняття на службу за контрактом;
порядок роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки щодо направлення громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби.
Оповіщення громадян про призов на строкову службу та їх прибуття на призовні дільниці здійснюється за розпорядженнями військових комісарів за формою визначеною Положенням та повістками, вручення яких проводиться через органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності, управителів багатоквартирних будинків, власників будинків. Повістки громадянам можуть також вручатися безпосередньо посадовими особами територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
   Про всі випадки неприбуття призовників без поважних причин військові комісари надсилають органам Національної поліції повідомлення для розшуку, затримання та доставки до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.
Якщо розшук призовників не дав результатів, за рішенням призовної комісії на них оформляються та надсилаються правоохоронним органам повідомлення про кримінальне правопорушення, корінець повістки з підписом призовника про те, що його попереджено про день і час явки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, або пояснювальні записки осіб, яким доручалося вручити повістки (у разі, коли мала місце відмова від одержання повістки або повістку не вручено з будь-яких причин) та інші документи визначені пунктом 60 оновленого Положення.
   Нагадаємо, що відповідно до статті 15 закону про військовий обов'язок і військову службу призовники, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов'язані самостійно з'являться до територіального центру комплектування та соціальної підтримки в десятиденний строк після оголошення чергового призову.
   Зауважимо, що змінами до закону про військовий обов'язок і Кодексу про адміністративні правопорушення, органи Національної поліції зобов'яжуть доставляти порушників до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Відповідний законопроєкт № 3553 вже схвалено у першому читанні.
   Також цей законопроєкт має відчутно збільшити адмінштрафи за порушення законодавства про військовий обов'язок, оборону та мобілізацію, розміри яких складатимуть до 8500 гривень. Крім того. буде посилена кримінальна відповідальність за ухилення від військового обліку – штраф до 11900 грн або виправні роботи на строк до двох років.
Переглядів: 315
Дата публікації: 14:41 01.04.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Підгірна 17.09.2021 року з 11.00 до 17.00 години (о   17.09.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   17.09.2021
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    17.09.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 13.09.2021рок   17.09.2021
Розпорядження № 230 "Про скликання XV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 15 вересня   16.09.2021
В Центрі надання адміністративних послуг Люботинської міської ради працює шеринг документів через Ді   15.09.2021
Протокол конференції представників громадян за місцем проживання від 11 вересня 2021 року   14.09.2021
Рішення ХІV сесії VIII скликання від 26 серпня 2021 року №777 Про надання дозволу на створення орган   14.09.2021
Рішення ХІV сесії VIII скликання від 26 серпня 2021 року №779 Про надання дозволу на створення орган   14.09.2021
Протокол конференції представників громадян за місцем проживання від 11 вересня 2021 року   14.09.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>