Привітання секретаря ради із Днем юриста

8 жовтня в Україні відзначають своє професійне свято знавці права та служителі закону – юристи

У нелегкий час становлення нашої держави на юристів покладене відповідальне завдання розбудови України, як правової та демократичної країни. Саме юристи словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, підвищення рівня правосвідомості суспільства. Не існує такої галузі, яка б не потребувала  компетентної допомоги і кваліфікованих консультацій служителів Феміди.

Шановні юристи!

Ваша щоденна праця неможлива без цілеспрямованості, наполегливості та  принциповості у відстоюванні інтересів людей, віри у верховенство права та Конституції. Ви - взірець сумлінного служіння народу України.

Тож бажаю вам успіхів та нових здобутків у професійній діяльності,  міцного здоров’я, благополуччя, удачі та  миру !

Секретар ради

В.І.Гречко