08 лютого 2017 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з волейболу серед навчальних закладів (юнаки, дівчата) старших вікових категорій. У турнірі серед юнаків приймали участь Гімназія №1, НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, Караванська ЗОШ, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту. У турнірі серед дівчат змагалися представники НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, Караванська ЗОШ та ЛПЛЗТ.

Спортивно – масові заходи проходили у спортивному залі Гімназії №1. Як і попередні змагання з баскетболу серед загально – освітніх закладів, турніри з волейболу викликали великий інтерес серед учнів та велике бажання відстояти спортивну честь школи. Цілий день точилася боротьба за вихід із груп, щоб у суперечці  за третю сходинку та у фіналах визначити найкращих. Спочатку у турнірі взяли участь наші прекрасні дівчата, а їх підтримували  хлопці, а потім у змаганнях юнаків їх несамовито підбадьорювали дівчата та представники шкіл.

За результатами змагань серед дівчат перемогла команда НВК №2 у складі: Редванська М., Васильченко О., Шипша К., Ярова Я., Давидова В., Бутенко А., Вінникова А.,Кулак Д.,  та отримали Кубок, друге місце у команди ЗОШ №4, у складі: Шевкун Г., Сухина Л., Романюк В. Обуховська О., Шелест Ю., Каракаптан К., Кутасевич К.,третє посіла команда Ліцею залізничного транспорту у складі: Олексійова Д., Русанова Н., Костюк І., Кочаненко А., Лінник А., Гарбуз А., Гарна А., Івченко А. Кращим гравцем турніру була визнана Шипша Кристина.

У змаганнях юнаків перемогу і Кубок здобула команда Ліцею залізничного транспорту, у складі: Борисов В., Корольов Р., Лисоченко Я.,Базилевський Д., Микитенко А., Сердюк Д., Приходько А., Тимченко А., друге місце у команди Гімназії №1, у складі: Вовк Є., Левченко В., Конопля Б., Капустян Д., Чернявський М., Кризький М.,третю сходинку зайняла команда ЗОШ №3, у складі: Зінченко І., Крикун В., Лазоренко А., Четвериков Р., Серебряков І., Свід Б., Бреславець Д., Сохань А. Кращим гравцем у турнірі визнано Капустяна Дениса.

Переможці та призери змагань, а також кращі гравці отримали Кубки, дипломи, грамоти від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Чекаємо всі школи на змаганнях з волейболу серед молодших вікових категорій!
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: Спортивно – масові змагання з волейболу серед навчальних закладів (юнаки, дівчата) старших вікових категорій