ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО!

На підставі листа Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від 19.01.2017 №208/02/04.-17 про організацію направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію повідомляємо наступне. Укладені додаткові угоди з реабілітаційними установами про продовження строку дії договорів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації до 31 березня 2017 року включно. Таким чином, на сьогодні послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО можуть надаватися 15 реабілітаційними установами:

Реабілітаційна установа

Адреса та телефон

1

ДП «Кліничний санаторій « Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»

с. Березівське, Дергачівський р-н, Харківська обл., 62363

2

ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу» Подільский Артек»

вул. Лісова,1, с.Заозерне,Тульчинський р-н, Вінницька обл.., 23664

3

ТОВ «Коло друзів»

вул. Смоленська,31-33, м.Київ

4

ТОВ «Хирів-Рент-Інвест»

вул.. Добромильська,5 офіс1, м.Хирів, Львівська область, 82060

5

ТОВ «Укрреабілітація

вул. Радянська,4 с.Капітанівка, Києво-Святошинський р-н, Київська область

6

ТОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр»

вул. Чорноморська, 16 смт Сергіївка, м. Б.-Дністровський, Одеська область

7

ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщини»

с.Орлівщина, Новомосковського р-ну, Дніпропетровської області

8

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

вул. Гагаріна, 1-а, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дніпровський, Одеська обл., 67780

9

ТОВ Санаторій «Карпатські зорі» Центр реабілітації та оздоровлення

вул. Курортна,3, м. Модричі, Дрогобицького р-ну, Львівська область

10

Міжгосподарський санаторій «Токарі»

вул. Санаторна,96, с.Токарі, м.Лебедин, Сумська область

11

Комунальний заклад «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівенської обласної ради

вул. Деражненська, 39, смт. Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл.

12

ТОВ «Інститут прикладної кріології»

вул. Терехівська, 4 м.Харків

13

Громадська організація «Історії життя»

вул. Луцького, 28, м. Львів

14

ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.. В.Т.Гуца»

Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Капітанівка, вул. Радянська,4

15

ПП «Курорти Приазов’я» санаторій «Нафтохімік України»

м. Бердянськ, вул. Макарова,71

Звертаємо увагу на те, що жодних медичних довідок щодо проходження учасником АТО психологічної реабілітації реабілітаційна установа не дає (ні самому учаснику АТО, ні жодній лікувальній установі за місцем його проживання (реєстрації), а також за місцем його працевлаштування). Також зважаючи, що послуги з психологічної реабілітації не передбачають медикаментозного лікування, жодної медичної картки, історії хвороби тощо на учасника АТО не заводиться. Прибуття учасників АТО до реабілітаційної установи має бути не пізніше 14.03.2017 р. За направленням на реабілітацію звертатися до управління  соціального захисту населення Люботинської міської ради за адресою: м. Люботин, вул. Радянська, 41 кім. № 1 тел. 741-01-31.

Відділ пільг та соціальних гарантій УСЗН Люботинської МР

Дата публікації: 09:06 27.01.2017