Увага!!!

Відключення електроенергії 9, 11, 12 жовтня

У зв’язку з ремонтними роботами 09.10.2017 буде припинено подачу електроенергії:

Вул. Некрасова, вул. Ветеринарна, вул. Комсомольська, пров. Дуншовський

У зв’язку з ремонтними роботами 11.10.2017 буде припинено подачу електроенергії:

Пров. та вул. Харківська, вул. Фрунзе, пров Лісний, пров Глибокий, вул., пров, в-д Східний, в-д Врожайний, вул. Слобожанська (Верхня Причипилівка), вул. Мічуріна, вул. Свердлова, вул. Ломоносова, вул. Трудова, вул. Кімівська, пл. Вознесенська, пров., вул. Горького, пров. вул. Червоноармійська, вул.. Учнівська, вул.., пров. Маяковського, пров. та вул. Менжинського, в-д Свободний, пров. Тухачевського, пров. Південний, вул. Щорса, вул. Слобідська, вул. та пров. Вільшанська, вул.. Дібровна, вул.. Червоногвардійська, вул. Сучасна, вул. Серпнева, вул. Червнева, пров. вул. Червонопартизанська, вул. Цілиноградська, вул. Полтавськй шлях, в-д Кобзаря, пров. Орджонікідзе, пров. Артельний.

У зв’язку з ремонтними роботами 12.10.2017 буде припинено подачу електроенергії:

Вул. Челюскіна, пров. Озерний, пров. Прудний, вул. та пров. Криничний, вул., в-д, пров. Олексіївський, вул.. Ласаля, в-д Перекорпський, вул. Ревчанська, вул. Низова, вул. Уклонна, вул.та в-д Новий, вул. Дуншовська, вул. Лермонтова, вул. Нежданової, вул., в-д та пров. Вільний, пров Кузнечний, вул. та пров. Луначарського, пров. Курортний, вул., пров та в-д Островського, вул. Клубна, в-д Охтирський, в-д Тичини, пров. Шевченка, вул., в-д Полтавська, вул. Героїв Афганців, пров Челюскіна, пров Вінницький, пров. Гребельний, вул. та в-д Шевченка, в-д Лебединський, вул. Рябінова, в-д Слави, в-д Борівський, в-д Липецький, вул. Крива

Дата публікації: 14:29 06.10.2017