Сьогодні в Україні стартував Європейський тиждень цифрової грамотності

Мінцифри запрошує долучитися до комунікаційної та освітньої кампанії.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107934

Європейський тиждень цифрової грамотності - це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились понад 1 300 000 учасників.

«42% громадян ЄС не мають базових цифрових навичок. В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками ще більше громадян - 53%. Водночас як цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як вміння писати, читати і говорити. Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожного громадянина, вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн», - повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України.

Захід відбудеться з 22 по 28 березня. За цей час планується об’єднати представників держави, бізнесу та громадян задля формування широкого кола партнерів, щоб зробити ініціативу більш помітною. Буде проведено масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в межах національного проєкту «Дія.Цифрова освіта».

Чотири основні теми цьогорічної кампанії:

1. Базові цифрові навички та медіаграмотність.

2. Кодування, STE(A)M та штучний інтелект.

3. Просунуті цифрові навички та працевлаштування.

4. Цифрова культурна спадщина.

Інформацію про активності в рамках Європейського тижня цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.

За посиланням можна перейти до списку Фейсбук-івентів з усіма активностями Мінцифри та партнерів.

Дата публікації: 16:40 22.03.2021