20 березня 2021 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради у співпраці з Організацією ветеранів України міста Люботин (голова Сергій Котихін) при підтримці Люботинського міського голови Леоніда Лазуренка, у читальній залі Центральної бібліотеки провели відбірний відкритий турнір із шахів серед ветеранських команд Харківського району.

Переможці фіналу вийдуть у фінал турніру серед ветеранських команд Харківської області, проведення якого заплановано на квітень у м. Харкові, Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого.

Регламент обласних змагань затверджений головою ради Харківської організації ветеранів України, першим віце–президентом громадської організації «Харківська обласна федерація шахів» і заступником начальника управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Такі турніри – це завжди популяризація шахів, сприяння його масового розвитку серед населення всіх вікових категорій, пропаганда здорового способу життя, патріотичне виховання молоді.

До участі у змаганнях серед ветеранських команд були допущені шахісти – ветерани війни, праці, військової служби, АТО, діти війни. Склад кожної команди – 2 чоловіка. У турнірі взяли участь ветерани м. Люботин, смт. Буди, с. Циркуни, с. Черкаські Тишки.

За результатами турніру перемогу, а з нею й путівку на обласні змагання, здобула ветеранська команда м. Люботин, у складі: Анатолія Коритова  і Сергія Глушка.

Переможцям і призерам були вручені грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».

Судді змагань: Ярошенко Г.Д., Удянський Ю.В.

Бажаємо всім ветеранам міцного здоров’я, щастя, успіхів у розвитку спорту та здорового способу життя!

Юрій УДЯНСЬКИЙ, директор КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради

Альбом: Міський відкритий відбірний турнір із шахів серед ветеранських команд Харківського району
Дата публікації: 11:25 22.03.2021