Спортивно – масові заходи присвячені Дню працівника освіти

28 вересня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (Удянський Ю.В.) разом із вчителем фізичної культури (Загнойко Р.С.) провели спортивно – масові заходи присвячені Дню працівника освіти, які відбулися у НВК №2, в одному із кращих по спортивним показникам навчальних закладів міста, де велика увага приділяється фізичному вихованню школярів.

Яскраве свято спорту згуртувало збірну вчителів і збірну учнів, які з повною самовіддачею виборювали перемоги в турнірах з настільного тенісу, піонерболу, шахів та шашок. Вперта спортивна боротьба закінчилася з рахунком 2:2, два  види змагань виграли вчителі і два учні.

За збірну вчителів грали: директор Козоріз А.В. – піонербол, завуч Гахова Ю.О. – шашки, піонербол, вчителі: Чирва Л.М. – шашки, піонебол, Обадіна А.М. – шахи, Нечипоренко Л.С. – піонербол, Гуль В.В. – піонебол, Лубенська О.В. – настільний теніс, піонербол, Олійник О.В. – шахи, піонербол, теніс, Загнойко Р.С. – шашки, піонербол, теніс. Збірна учнів у складі: Коваленко М., Давидова В., Давидов А., Григорян А., Григорян Д., Орлова Л., Орлов М., Кожухов С., Бутенко А., Бутенко К., Кольцов М., Брехов Д., Крячко М., Бойко О., Вінникова А., Кулак Д., Гиренко В.

Всі учасники були відзначені грамотами по всім видам змагань від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Дякуємо директору НВК №2 Козорізу Анатоліу Віталійовичу за сприяння у організації та проведенню спортивних змагань присвячених Дню працівника освіти!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський