30 вересня- Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня- Всеукраїнський день  бібліотек

30 вересня- Всеукраїнський день бібліотек

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти,науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Саме бібліотекар допомагає читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Від його праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решт і її успішний розвиток.

Тож бажаємо вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Дата публікації: 11:41 30.09.2017