Привітання міського голови з нагоди свята працівників освіти України

1 жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти України

У цей осінній святковий день висловлюємо сердечну вдячність Учителю за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.

Вчителі вчать не тільки словами, але й власним прикладом. Вони - зразок наслідування для своїх учнів. Знання, передані ними, лишаються на все життя.

Шановні вчителі!

На вас покладено дуже важке завдання - підготувати наших дітей і молодь до майбутнього, яке, напевно, буде дуже відрізнятися від сьогодення.  Тому важливо дати дітям не лише знання, а й підготувати їх до самостійного життя,  сміливого вирішення проблем, до того, як критично переосмислювати величезний потік інформації у сучасному інформаційному суспільстві.

Тож бажаю  усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення та великих успіхів у шляхетній і почесній праці під мирним небом України.

Л.І.Лазуренко
Дата публікації: 10:31 29.09.2017