З нагоди Дня вчителя у залі міської ради відбулася святкова зустріч міського голови із працівниками освіти

Леонід Іванович привітав шановних вчителів із професійним святом.

Леонід Іванович привітав шановних вчителів із професійним святом та відзначив, що праця вчителя дуже необхідна суспільству і гідна нашої глибокої поваги, бо саме вчитель  дає старт у житті кожній людині. У цей непростий час на працівників освіти покладається не тільки відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а й відповідальність за те, яким буде майбутнє нашої держави. Подякував за самовідданість і вірність справі, якій присвятили своє життя, за належне виконання своїх професійних обов’язків, за виховання молоді, які будуть розбудовувати наше місто, нашу державу, забезпечать мир і спокій для всіх нас.
Міський голова підкреслив, що  влада робить все для того, щоб наші учні здобували якісну освіту, а вчителі мали комфортні умови праці. Для цього постійно проводиться ряд заходів для покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів міста.
Леонід Лазуренко вручив грамоти кращим фахівцям освітньої сфери за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, ефективну управлінську діяльність та значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі.
Від Департаменту освіти і науки нагороджені:
Мельник Наталія Олександрівна – директор ЗОШ № 3;
Лампанченко Катерина Вікторівна – методист методичного кабінету відділу освіти;
Глущенко Ольга Олександрівна – вчитель початкових класів НВК № 2.
Також грамотами виконавчого комітету Люботинської міської ради були нагороджені:
Морук  Марія Олександрівна – завідувач Караванського ДНЗ;
Капустянська Людмила Сергіївна – заступник директора з  навчально-виховної роботи Караванської ЗОШ;
Книш Світлана Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 5;
Ситюк Надія Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №3;
Шульженко Вікторія Олексіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 4;
Ткаченко Людмила Анатоліївна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти .
Педагоги вручили Подяку Леоніду Лазуренку за високу оцінку їх діяльності, за увагу до закладів міста та за всебічну допомогу у вирішенні їх проблем і побажали йому  сил і наснаги у щоденній клопіткій праці на благо рідного міста.
Дата публікації: 09:22 29.09.2017