24 лютого об 11:00 на платформі ZOOM відбудеться Всеукраїнський онлайн-форум «Леся єднає».

Харківщина долучається до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107313

Захід ініційований Харківською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської ОДА з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

У межах форуму бібліотеки з різних регіонів України презентуватимуть власні креативні проєкти і заходи, підготовлені до ювілейного року Лариси Косач-Квітки. Програма форуму та інформація щодо приєднання - за посиланням.

Слід зазначити, що наш регіон у межах форуму буде представлено через висвітлення здобутків обласної акції «Харківщина вітає Лесю Українку», з ходом якої можна ознайомитись в спеціально створеній групі.

Ідея акції полягає в тому, щоб об’єднати та акумулювати напрацювання різних закладів культури області в просуванні творчості Лесі Українки та відзначенні ювілею видатної письменниці на єдиній інформаційній платформі і гідно представити регіон на всеукраїнському рівні.

Дата публікації: 13:20 23.02.2021