Телефонограма

№ 181 від 27.09.2017 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 28.09.2017 р. з 09.00 – до 17.00  буде припинено подачу електроенергії по вул. Ключовій, пров. Ключовому, вул. Пролетарській, пров. Пролетарському, вул. Веселій, вул. Проселочній, в-ду Проселочному, в-ду Кубанському, вул. Річковій, пров. Річковому, в-ду Бузковому, пров. Бузковому, в-ду Тургенєва, вул. Підгірній, вул. Водянській, вул. 40 років Жовтня, вул. Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, вул. Дружби, пров. Льговському, пров. Мюдівському, пров. Веселому, в-ду Сєдова, вул. Мюдвській, в-ду Мюдвському, вул. Ленінградській, пров. Водопровідному, вул. Кривій, в-ду Кривому, вул. Новодорожній, вул. 11 з’їзду ВЛКСМ, пров. Підгірному, вул. Клавдії Шульженко (40 років Жовтня), вул. Тургенєва, вул. Репіна, вул. Гранта, вул. Леся Курбаса (Калиніна), вул. Партизанській, пров. Партизанському, вул. Сковороди, в-ду Ростовському.

Дата публікації: 13:54 27.09.2017