У березні в закладах професійної освіти стартують дні відкритих дверей

Можна переглянути графік проведення днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у період вступної кампанії 2021 року

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107093

Під час заходів вступники можуть відвідати профтех, познайомитися з викладачами та учнями, розпитати їх про особливості навчання.

«Проведення днів відкритих дверей вже є традиційним для закладів профтехосвіти. І це гарна можливість для вступника реально оцінити стан закладу, визначитися з місцем для навчання. Через карантин деякі профтехи перенесли зустрічі в онлайн, і оприлюднені таблиці містять лінки на майбутні зустрічі, консультації. Це дуже добре, що адміністрації змогли адаптувати профорієнтацію до різних ситуацій, є гнучкими в роботі з молоддю», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Графік проведення днів відкритих дверей в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у період вступної кампанії 2021 року

Дата публікації: 13:53 15.02.2021