Повідомляє Люботинський районний розрахунково-сервісний центр
Повідомляє  Люботинський районний  розрахунково-сервісний центр

Повідомляє Люботинський районний розрахунково-сервісний центр

Увага! місцезнаходження Люботинського районного розрахунково-сервісного центру з 01 січня 2021 року було змінено.

До уваги мешканців міста!

У результаті запровадження нової моделі ринку електричної енергії проведено відокремлення функцій з розподілу електричної енергії від функцій з постачання електричної енергії.

Так, на території Харківської області відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП) від 16.11.2017 №1446 послуги розподілу електричної енергії надає АТ “Харківобленерго”. Постачальником універсальних послуг на вказаній території обрано ПрАТ “Харківенергозбут” згідно з постановою НКРЕКП від 26.10.2018 №1268.

На підставі вимог чинного законодавства України в сфері енергетики обов'язковим є забезпечення відмінних місцезнаходжень (адрес) АТ “Харківобленерго” та його структурних підрозділів від місцезнаходжень (адрес) ПрАТ “Харківенергозбут” та його структурних підрозділів.

На виконання вищевказаних вимог місцезнаходження Люботинського районного розрахунково-сервісного центру з 01 січня 2021 року було змінено.

Нова адреса: вул.Травнева, буд. 15-8/вул.Караванська, (2-ий поверх), м.Люботин, Харківський р-н, Харківська обл., 62433.

Керівник Люботинського РРСЦ              С.М. Денисенко

Дата публікації: 16:24 08.02.2021