Увага! Зміни до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

28 грудня 2020 року Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28», в якій затверджено заходи, спрямовані на підтримку кредитування мікро, малого та середнього бізнесу в умовах карантину.

Відтепер до програми внесені наступні зміни:

• програма поширюється на суб’єктів середнього підприємництва річний дохід до 20 млн євро;
  • строк кредиту на фінансування оборотного капіталу збільшився до 3 років; відстрочка платежу щодо повернення кредиту може становити до 12-ти місяців; зменшується перший внесок в реалізації інвестиційного проекту (10% для діючого бізнесу та 15% для стартапів);
  • пом’якшуються умови для рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці – зменшення до 50%,  чисельності персоналу – до 50% (станом на 1 березня 2020 року);
  • для кредитів на фінансування оборотного капіталу встановлюється компенсація процентів до 0% річних на період карантину та обмежувальних заходів, а після їх скасування продовжується їх компенсація на рівні 3% річних, та для кредитів рефінансування встановлюється компенсація процентів до 3% річних після 31.03.2021.
  • врегульовується питання можливості поєднання державної підтримки за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" з державною підтримкою, яка може надаватися місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування на підставі регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва за рахунок місцевих ресурсів.

За інформацією звертайтеся до фахівців Люботинської міської філії ХОЦЗ за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська, 23 або за тел. (057) 741-09-82.

Дата публікації: 13:23 01.02.2021