Дивосвіт різдвяних свят у бібліотеці

Різдво Христове – день, коли народився Ісус Христос, відзначають православні християни, 7 січня. Свято Різдва належить до великих християнських свят.

Для мільйонів людей Різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, час відновлення тісних зв’язків. Чимало інших людей вважає ці свята часом, коли можна роздумувати про народження Ісуса Христа і про те, яку роль він відіграв у спасінні людства. Прийдешня низка новорічно-різдвяних свят – це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити своє дозвілля та прийти з родиною до бібліотечних закладів нашого міста. Книжкова  виставка у центральній дитячій бібліотеці: «Дивосвіт різдвяних свят» проілюструє дітям  звичаї та традиції українського народу у зимові свята. У Центральній бібліотеці діє виставка «Сяйво Різдвяних свят».        У небі засяяла Вифлеємська зоря, що сповіщала світу про народження Спасителя та вказувала шлях до Царя всіх людей. Пославши свого Сина на землю, Бог намагався показати людству важливість любові, добра, співчуття та взаєморозуміння між людьми. День народження Ісуса Христа — найбільш широко шанований день народження у світі. Колектив  бібліотеки  вітає своїх користувачів з  Новим роком та Різдвом Христовим! Бажає всім міцного здоров’я, радості, щастя, миру, добра, благополуччя та достатку.  Завітайте до нас і створіть собі святковий настрій!

Директор ЦБС   Олена АЛІСОВА

Альбом: Дивосвіт різдвяних свят у бібліотеці
Дата публікації: 13:08 06.01.2021